#
Kuruluş
: 21 Mart 2009
Sahibi
: Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Adres
: TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA
Telefon
: +90312 463 4343
Yayın Dili
: Türkçe
Ülke
: Türkiye

TRT Avaz Kelimeler;

  • TRT Avaz
  • TRT Avaz izle
  • TRT Avaz canlı
  • TRT Avaz canlı izle
  • TRT Avaz canlı yayın
  • TRT Avaz canlı yayın izle
  • TRT Avaz hd izle
  • canlı TRT Avaz izle
  • canlı TRT Avaz
  • canlı tv TRT Avaz
  • TRT Avaz seyret
  • TRT Avaz yayın akışı
  • canlı yayın TRT Avaz
  • TRT Avaz online
  • canlı tv TRT Avaz
  • canlı tv TRT Avaz izle
  • canlı yayın TRT Avaz izle
  • TRT Avaz online izle
  • ücretsiz TRT Avaz izle
  • kesintisiz TRT Avaz
  • kesintisiz TRT Avaz izle
  • TRT Avaz donmadan izle
  • bedava TRT Avaz izle
  • TRT Avaz HD izle
  • TRT Avaz HD kalite
  • HD kalitede TRT Avaz izle
  • TRT Avaz seyret
  • yüksek kalite TRT Avaz canlı yayını

  • Alternatif TV Yayınları new_page
TRT Avaz adlı TV kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden ücretsiz yayın yapmaktadır.
TRT Avaz canlı yayın izle

TRT Avaz

Hata Bildir
TRT Avaz - Şimdi Canlı İzlediğiniz Program
  • 04:30
    Yaşayan İnsan Hazineleri
TRT Avaz benzeri canlı yayınlar
Haftalık TRT Avaz Yayın Akışı
Dün
Bugün
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
Salı
  • 23:30Şehr-i Yar
  • 00:00Vatanım Türkiye
  • 00:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00Gönül Yolu
  • 01:30Pastane
  • 02:15Avrasya Seyir Defteri
  • 02:45Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 02:55Altın Petek
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 05:00Gıda Habercisi
  • 05:30Evlilik Okulu
  • 07:25Dilimiz Kimligimizdir
  • 07:30Yedi İklim Dört Bucak
  • 08:00Gönül Yolu
  • 08:30Ekmek Parası
  • 09:00Türk Dünyasında Kadın
  • 09:30Pastane
  • 10:25Böyle Bitmesin
  • 12:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 13:00Avrasya Gündemi
  • 14:00Evlilik Okulu
  • 15:55Dilimiz Kimligimizdir
  • 16:00Gıda Habercisi
  • 16:30Kazakistan Haber
  • 16:35Kırgızca Haber
  • 16:40Özbekçe Haber
  • 16:45Türkmence Haber
  • 16:50Azerbaycan Haber
  • 16:55Rusça Haber
  • 17:00Haber
  • 17:20Yeşil Deniz
  • 20:00Göçen Lezzetler
  • 20:30Avrasya Gündemi
  • 21:30Avrasya Seyir Defteri
  • 22:00Altın Petek
  • 23:00Ekmek Parası
  • 23:30Yedi İklim Dört Bucak
  • 00:00Göçen Lezzetler
  • 00:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00Gönül Yolu
  • 01:30Pastane
  • 02:25Avrasya Seyir Defteri
  • 02:55Altın Petek
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 05:00Gıda Habercisi
  • 05:30Evlilik Okulu
  • 07:25Dilimiz Kimligimizdir
  • 07:30Akıllı Şehirler
  • 08:00Gönül Yolu
  • 08:30Zaman Makinesi
  • 09:00Kitaphane
  • 09:30Pastane
  • 10:15Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 10:25Böyle Bitmesin
  • 12:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 13:00Avrasya Gündemi
  • 14:00Evlilik Okulu
  • 15:55Dilimiz Kimligimizdir
  • 16:00Gıda Habercisi
  • 16:30Kazakistan Haber
  • 16:35Kırgızca Haber
  • 16:40Özbekçe Haber
  • 16:45Türkmence Haber
  • 16:50Azerbaycan Haber
  • 16:55Rusça Haber
  • 17:00Haber
  • 17:20Yeşil Deniz
  • 19:30Kitaphane
  • 20:00Eski Topraklar
  • 20:30Avrasya Gündemi
  • 21:30Avrasya Seyir Defteri
  • 22:00Altın Petek
  • 23:00Zaman Makinesi
  • 23:30Akıllı Şehirler
  • 00:00Eski Topraklar
  • 00:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00Gönül Yolu
  • 01:30Pastane
  • 02:15Avrasya Seyir Defteri
  • 02:45Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 02:55Altın Petek
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 05:00Gıda Habercisi
  • 05:30Evlilik Okulu
  • 07:25Dilimiz Kimligimizdir
  • 07:30Yeni Rota
  • 08:00Gönül Yolu
  • 08:30Öyle Bir Şehir Ki Konya
  • 09:00Şefkate Muhtaç
  • 09:30Pastane
  • 10:15Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 10:25Böyle Bitmesin
  • 12:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 13:00Avrasya Gündemi
  • 14:00Evlilik Okulu
  • 15:55Dilimiz Kimligimizdir
  • 16:00Gıda Habercisi
  • 16:30Kazakistan Haber
  • 16:35Kırgızca Haber
  • 16:40Özbekçe Haber
  • 16:45Türkmence Haber
  • 16:50Azerbaycan Haber
  • 16:55Rusça Haber
  • 17:00Haber
  • 17:20Yeşil Deniz
  • 19:30Şefkate Muhtaç
  • 20:00Miras Coğrafyalar
  • 20:30Avrasya Gündemi
  • 21:30Avrasya Seyir Defteri
  • 22:00Altın Petek
  • 23:00Öyle Bir Şehir Ki Konya
  • 23:30Yeni Rota
  • 00:00Miras Coğrafyalar
  • 00:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00Gönül Yolu
  • 01:30Pastane
  • 02:15Avrasya Seyir Defteri
  • 02:45Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 02:55Altın Petek
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 05:00Gıda Habercisi
  • 05:30Evlilik Okulu
  • 07:25Dilimiz Kimligimizdir
  • 07:30Yoldan Çık
  • 08:00Gönül Yolu
  • 08:30Kahvenin Dünya Serüveni
  • 09:00Ortak Miras
  • 09:30Pastane
  • 10:15Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 10:25Böyle Bitmesin
  • 12:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 13:00Avrasya Gündemi
  • 14:00Evlilik Okulu
  • 15:55Dilimiz Kimligimizdir
  • 16:00Gıda Habercisi
  • 16:30Kazakistan Haber
  • 16:35Kırgızca Haber
  • 16:40Özbekçe Haber
  • 16:45Türkmence Haber
  • 16:50Azerbaycan Haber
  • 16:55Rusça Haber
  • 17:00Haber
  • 17:20Yeşil Deniz
  • 19:30Ortak Miras
  • 20:00Bir Gönül Al Ki
  • 20:30Avrasya Gündemi
  • 21:30Avrasya Seyir Defteri
  • 22:00Altın Petek
  • 23:00Kahvenin Dünya Serüveni
  • 23:30Yoldan Çık
  • 00:00Bir Gönül Al Ki
  • 00:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00Gönül Yolu
  • 01:30Pastane
  • 02:15Avrasya Seyir Defteri
  • 02:45Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 02:55Altın Petek
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Avrupa'da 5 Vakit
  • 05:00Süperaktif
  • 05:30Çılgın Koleksiyoncu
  • 06:00Filinta
  • 08:00Dalından Soframıza
  • 08:30Kültür Sanat Avaz
  • 09:00Emine Beder'in Mutfağı
  • 09:30Avrupa'da 5 Vakit
  • 10:00Gezelim Görelim
  • 10:30Seslendiriyorum
  • 11:00Bir Hayalim Var
  • 11:30Prof. Saraçoğlu İle Sağlıkl...
  • 13:00Çılgın Koleksiyoncu
  • 13:30Çerçevede Yeni Hayat
  • 14:30Avrupa'da 5 Vakit
  • 15:00Seslendiriyorum
  • 15:30Dalından Soframıza
  • 16:00Kültür Sanat Avaz
  • 16:30Hayırsever
  • 16:50Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 17:00Haber
  • 17:20Yedi Güzel Adam
  • 19:30Gezelim Görelim
  • 20:00Dunganlar
  • 20:30Azerin'le Bir'iz
  • 21:30Kuzey Yıldızı
  • 22:00Ev Sineması Kuşağı "pinhan"
  • 00:00Gezelim Görelim
  • 00:30Dunganlar
  • 01:00Filinta
  • 03:00Çerçevede Yeni Hayat
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Eski Topraklar
  • 05:00Offroad Günlüğü
  • 05:30Kahve Molası
  • 06:00Filinta
  • 08:00Zaman Makinesi
  • 08:30Asırlık Lezzetçiler
  • 09:00Emanetim Safranbolu
  • 09:30Düş İmiş Meğer
  • 10:00Bekir Develi İle Keşif Zamanı
  • 10:30Kahve Molası
  • 11:00Kardeş Pazarlar
  • 11:30Ev Sineması Kuşağı "pinhan"
  • 13:30Eski Topraklar
  • 14:00Nefes Alan Topraklar
  • 14:30Kültür Sanat Avaz
  • 15:00Offroad Günlüğü
  • 15:30Emanetim Safranbolu
  • 16:00Kahvenin Dünya Serüveni
  • 16:30Asırlık Lezzetçiler
  • 17:00Haber
  • 17:20Zaman Makinesi
  • 17:50Ev Sinema Kuşağı "davetsiz"
  • 19:30Bekir Develi İle Keşif Zamanı
  • 20:00Kervan: Kadim Medeniyetin Y...
  • 20:30Nefes Alan Topraklar
  • 21:00Kardeş Pazarlar
  • 21:30Avrupa'daki Osmanlı İzleri
  • 22:00Sözün Özü
  • 23:30Andre Rieu Konseri
  • 00:30Kervan: Kadim Medeniyetin Y...
  • 01:00Filinta
  • 03:00Düş İmiş Meğer
  • 03:30Zaman Makinesi
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 05:00Gıda Habercisi
  • 05:30Evlilik Okulu
  • 07:25Dilimiz Kimligimizdir
  • 07:30Şehr-i Yar
  • 08:00Gönül Yolu
  • 08:30İyi Esnaf
  • 09:00Karadeniz'in Kızı "fadime"
  • 09:30Pastane
  • 10:15Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 10:25Böyle Bitmesin
  • 12:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 13:00Avrasya Gündemi
  • 14:00Evlilik Okulu
  • 15:55Dilimiz Kimligimizdir
  • 16:00Gıda Habercisi
  • 16:30Kazakistan Haber
  • 16:35Kırgızca Haber
  • 16:40Özbekçe Haber
  • 16:45Türkmence Haber
  • 16:50Azerbaycan Haber
  • 16:55Rusça Haber
  • 17:00Haber
  • 17:20Yeşil Deniz
  • 19:30Karadeniz'in Kızı "fadime"
  • 20:00Vatanım Türkiye
  • 20:30Avrasya Gündemi
  • 21:30Avrasya Seyir Defteri
  • 22:00Altın Petek
  • 23:00İyi Esnaf
  • 23:30Şehr-i Yar
  • 00:00Vatanım Türkiye
  • 00:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00Gönül Yolu
  • 01:30Pastane
  • 02:15Avrasya Seyir Defteri
  • 02:45Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 02:55Altın Petek
  • 03:58İstiklal Marşı
  • 04:00Haber
  • 04:20Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 04:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 05:00Gıda Habercisi
  • 05:30Evlilik Okulu
  • 07:25Dilimiz Kimligimizdir
  • 07:30Yedi İklim Dört Bucak
  • 08:00Gönül Yolu
  • 08:30Ekmek Parası
  • 09:00Türk Dünyasında Kadın
  • 09:30Pastane
  • 10:15Küçük Şeylerin Hikayesi
  • 10:25Böyle Bitmesin
  • 12:30Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 13:00Avrasya Gündemi
  • 14:00Evlilik Okulu
  • 15:55Dilimiz Kimligimizdir
  • 16:00Gıda Habercisi
  • 16:30Kazakistan Haber
  • 16:35Kırgızca Haber
  • 16:40Özbekçe Haber
  • 16:45Türkmence Haber
  • 16:50Azerbaycan Haber
  • 16:55Rusça Haber
  • 17:00Haber
  • 17:20Yeşil Deniz
  • 19:30Türk Dünyasında Kadın
  • 20:00Göçen Lezzetler
  • 20:30Avrasya Gündemi
  • 21:30Avrasya Seyir Defteri
  • 22:00Altın Petek
  • 23:00Ekmek Parası
  • 23:30Yedi İklim Dört Bucak
Son TV Haberleri
Şuan TV'de canlı neler var?